Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Kontakt

Alla
Grundskola
Förskola
Köket
Administration
Grundskola / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Annika Remmhagen 040-678 33 82 annika.remmhagen@angdalaskolor.se Förskoleklass
Helena Hallberg 040-678 33 82 helena.hallberg@angdalaskolor.se Förskoleklass
Cecilia Bivesand 040-678 33 82 cecilia.bivesand@angdalaskolor.se Förskoleklass
Monica Hansell Persson 040-678 33 82 monica.hansell-persson@angdalaskolor.se Förskoleklass
Christina Persson 040-678 33 82 christina.persson@angdalaskolor.se Åk 1
Peter Wenell 040-678 33 82 peter.wenell@angdalaskolor.se Åk 1
Jenny Malmhagen 040-678 33 82 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se Åk 2
Sofia Wallin 040-678 33 82 sofia.wallin@angdalaskolor.se Åk 2
Camilla Almér 040-678 33 82 camilla.almer@angdalaskolor.se Åk 3
Caroline Engström Roberts 040-678 33 82 caroline.engstrom-roberts@angdalaskolor.se Åk 3
Paula Vallenback 040-678 33 82 paula.vallenback@angdalaskolor.se Åk 3
Emma Rantzén 040-678 33 82 emma.rantzen@angdalaskolor.se Matteresurs F-3
Helena Kondrup Nord 040-678 33 83 helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 4
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 4
Mattias Andersson 040-678 33 83 mattias.andersson@angdalaskolor.se Åk 4 och idrott
Susanne Wihlborg 040-678 33 83 suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Sara Granquist 040-678 33 83 sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 5
Marita Svärd 040-678 33 83 marita.svard@angdalaskolor.se Åk 5
Bodil Wernquist 040-678 33 83 bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 6
Pelle Bohm 040-678 33 83 pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 och Trä/Metallslöjd
Pernilla Bohm 040-678 33 70 pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 Hemkunskap och Engelska
Henrik Henriksson 040-678 33 83 henrik.henriksson@angdalaskolor.se Musik
Jesper Ekenberg 040 - 459171 jesper.ekenberg@angdalaskolor.se NO och Matematik
Lina Andersson 040 - 678 33 70 lina.andersson@angdalaskolor.se Engelska (föräldraledig)
Robin Persson 040 - 678 33 70 robin.persson@angdalaskolor.se Engelska (vik)
Sebastian Nilsson 040 - 459171 Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se Idrott
Jonas Terman 040 - 459171 jonas.terman@angdalaskolor.se NO och Matematik
Friedegard Nihlén 070-8667841 friedegard.nihlen@angdalaskolor.se Tyska
Jakob Järpvall 040-678 33 70 jakob.jarpvall@angdalaskolor.se Svenska
Robin Ramberg 040-678 33 70 robin.ramberg@angdalaskolor.se SO
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Spanska och Svenska
Belen Palm 040-678 33 70 belen.palm@angdalaskolor.se Spanska
Marie Freij 040-678 33 70 marie.freij@angdalaskolor.se Textilslöjd
Christer Wahlqvist 040-678 33 70 christer.dahlqvist@angdalaskolor.se Trä/Metalljslöjd Fredagar
Dennis Ekelund 040-678 33 70 dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Anette Ranebro-Terman 040-678 33 79 anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Franska och Svenska
Eva Holmberg 040-678 33 77 eva.holmberg@angdalaskolor.se Lillfritids
Ann Jeppsson 040-678 33 77 ann.jeppsson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Hedwig Tornheden 040-678 33 77 hedwig.tornheden@angdalaskolor.se Idrott och Mellanfritids
Jenny Sjölander 040-678 33 77 jenny.sjolander@angdalaskolor.se Musik och Mellanfritids
Ingrid Guillermo 040-678 33 77 ingrid.guillermo@angdalaskolor.se Mellanfritids
Niko Pashalis Moberg 040-678 33 77 niko.phashalis-moberg@angdalaskolor.se Mellanfritids
Sara Rosenquist 040-678 33 84 sara.rosenquist@angdalaskolor.se Storfritids
Michaela Grevstad 040-678 33 84 michaela.grevstad@angdalaskolor.se Bild och Storfritids
Ola Nilsson 040-678 33 84 ola.nilsson@angdalaskolor.se Storfritids
George Doggart 040-678 33 84 george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Noureddineson 040-678 33 84 alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Fritids, Storfritids
Mats Mårtensson 040-678 33 84 mats.martensson@angdalaskolor.se Storfritids
Förskola / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Frida Holmberg 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Sara Berggren 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Eva Wiking 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Therese Mattsson 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Susan Nilsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Karolin Larsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nilsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Jeanette de Hooge 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingrid Nilsson Tilly 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Helen Andersson 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingbritt Stand 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Carina Lindström Folker 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Christina Hogstadius 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Jenny Holmström 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Linda Hylén 040-678 33 72 stjarnan@angdalaskolor.se Jorden
Lotta Svensson 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Ellen Kristensson 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Cecilia Andersson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Lisa Toft jorden@angdalaskolor.se Jorden
Marika Egle Resurspersonal
Köket / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Mantas Sliazas 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köket, Förskolan
Jeanette Olsson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Sandra Sliaze 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Gisela Andersson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Administration / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Robert Rydén 040-678 33 89 robert.ryden@angdalaskolor.se Rektor och VD
Paul Holm 040-678 33 73 paul.holm@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Anna Aspelund 0708-193985 anna.aspelund@angdalaskolor.se Specialpedagog
Henrik Nillund 0708-193985 henrik.nillund@angdalaskolor.se Speciallärare
Alex Nikolaidis 0708-193985 alex.nikolaidis@angdalaskolor.se Specialpedagog
Susanne Bergquist susanne.bergquist@angdalaskolor.se Bibliotekarie
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Sofie Enander 040-6354229 Sofie.Enander@vellinge.se Studie och yrkesvägledare
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Sara Brus Stelhof 040-459172 sara.brus-stelhof@angdalaskolor.se Kurator (vik)
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Annika Remmhagen 040-678 33 82 annika.remmhagen@angdalaskolor.se Förskoleklass
Helena Hallberg 040-678 33 82 helena.hallberg@angdalaskolor.se Förskoleklass
Cecilia Bivesand 040-678 33 82 cecilia.bivesand@angdalaskolor.se Förskoleklass
Monica Hansell Persson 040-678 33 82 monica.hansell-persson@angdalaskolor.se Förskoleklass
Christina Persson 040-678 33 82 christina.persson@angdalaskolor.se Åk 1
Peter Wenell 040-678 33 82 peter.wenell@angdalaskolor.se Åk 1
Jenny Malmhagen 040-678 33 82 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se Åk 2
Sofia Wallin 040-678 33 82 sofia.wallin@angdalaskolor.se Åk 2
Camilla Almér 040-678 33 82 camilla.almer@angdalaskolor.se Åk 3
Caroline Engström Roberts 040-678 33 82 caroline.engstrom-roberts@angdalaskolor.se Åk 3
Paula Vallenback 040-678 33 82 paula.vallenback@angdalaskolor.se Åk 3
Emma Rantzén 040-678 33 82 emma.rantzen@angdalaskolor.se Matteresurs F-3
Helena Kondrup Nord 040-678 33 83 helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 4
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 4
Mattias Andersson 040-678 33 83 mattias.andersson@angdalaskolor.se Åk 4 och idrott
Susanne Wihlborg 040-678 33 83 suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Sara Granquist 040-678 33 83 sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 5
Marita Svärd 040-678 33 83 marita.svard@angdalaskolor.se Åk 5
Bodil Wernquist 040-678 33 83 bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 6
Pelle Bohm 040-678 33 83 pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 och Trä/Metallslöjd
Pernilla Bohm 040-678 33 70 pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 Hemkunskap och Engelska
Henrik Henriksson 040-678 33 83 henrik.henriksson@angdalaskolor.se Musik
Jesper Ekenberg 040 - 459171 jesper.ekenberg@angdalaskolor.se NO och Matematik
Lina Andersson 040 - 678 33 70 lina.andersson@angdalaskolor.se Engelska (föräldraledig)
Robin Persson 040 - 678 33 70 robin.persson@angdalaskolor.se Engelska (vik)
Sebastian Nilsson 040 - 459171 Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se Idrott
Jonas Terman 040 - 459171 jonas.terman@angdalaskolor.se NO och Matematik
Friedegard Nihlén 070-8667841 friedegard.nihlen@angdalaskolor.se Tyska
Jakob Järpvall 040-678 33 70 jakob.jarpvall@angdalaskolor.se Svenska
Robin Ramberg 040-678 33 70 robin.ramberg@angdalaskolor.se SO
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Spanska och Svenska
Belen Palm 040-678 33 70 belen.palm@angdalaskolor.se Spanska
Marie Freij 040-678 33 70 marie.freij@angdalaskolor.se Textilslöjd
Christer Wahlqvist 040-678 33 70 christer.dahlqvist@angdalaskolor.se Trä/Metalljslöjd Fredagar
Dennis Ekelund 040-678 33 70 dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Anette Ranebro-Terman 040-678 33 79 anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Franska och Svenska
Eva Holmberg 040-678 33 77 eva.holmberg@angdalaskolor.se Lillfritids
Ann Jeppsson 040-678 33 77 ann.jeppsson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Hedwig Tornheden 040-678 33 77 hedwig.tornheden@angdalaskolor.se Idrott och Mellanfritids
Jenny Sjölander 040-678 33 77 jenny.sjolander@angdalaskolor.se Musik och Mellanfritids
Ingrid Guillermo 040-678 33 77 ingrid.guillermo@angdalaskolor.se Mellanfritids
Niko Pashalis Moberg 040-678 33 77 niko.phashalis-moberg@angdalaskolor.se Mellanfritids
Sara Rosenquist 040-678 33 84 sara.rosenquist@angdalaskolor.se Storfritids
Michaela Grevstad 040-678 33 84 michaela.grevstad@angdalaskolor.se Bild och Storfritids
Ola Nilsson 040-678 33 84 ola.nilsson@angdalaskolor.se Storfritids
George Doggart 040-678 33 84 george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Noureddineson 040-678 33 84 alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Fritids, Storfritids
Mats Mårtensson 040-678 33 84 mats.martensson@angdalaskolor.se Storfritids
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Frida Holmberg 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Sara Berggren 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Eva Wiking 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Therese Mattsson 040-678 33 74 manen@angdalaskolor.se Månen
Susan Nilsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Karolin Larsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Karin Nilsson 040-678 33 76 solen@angdalaskolor.se Solen
Jeanette de Hooge 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingrid Nilsson Tilly 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Helen Andersson 040-678 33 72 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingbritt Stand 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Carina Lindström Folker 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Christina Hogstadius 040-678 33 74 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Jenny Holmström 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Linda Hylén 040-678 33 72 stjarnan@angdalaskolor.se Jorden
Lotta Svensson 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Ellen Kristensson 040-678 33 76 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Cecilia Andersson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Lisa Toft jorden@angdalaskolor.se Jorden
Marika Egle Resurspersonal
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Mantas Sliazas 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köket, Förskolan
Jeanette Olsson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Sandra Sliaze 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Gisela Andersson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Robert Rydén 040-678 33 89 robert.ryden@angdalaskolor.se Rektor och VD
Paul Holm 040-678 33 73 paul.holm@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Anna Aspelund 0708-193985 anna.aspelund@angdalaskolor.se Specialpedagog
Henrik Nillund 0708-193985 henrik.nillund@angdalaskolor.se Speciallärare
Alex Nikolaidis 0708-193985 alex.nikolaidis@angdalaskolor.se Specialpedagog
Susanne Bergquist susanne.bergquist@angdalaskolor.se Bibliotekarie
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Sofie Enander 040-6354229 Sofie.Enander@vellinge.se Studie och yrkesvägledare
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Sara Brus Stelhof 040-459172 sara.brus-stelhof@angdalaskolor.se Kurator (vik)