Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.
Alla
Grundskola
Förskola
Köket
Administration
Grundskola / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Helena Hallberg 040-678 33 82 helena.hallberg@angdalaskolor.se Förskoleklass
Eva Linde 040-678 33 82 eva.linde@angdalaskolor.se Förskoleklass och Lillfritids
Lisa Toft 040-678 33 82 lisa.toft@angdalaskolor.se Förskoleklass
Åsa Tedestål 040-678 33 82 asa.tedestal@angdalaskolor.se Åk 1
Paula Vallenback 040-678 33 82 paula.vallenback@angdalaskolor.se Åk 1
Ameli Hjertman 040-678 33 82 ameli.hjertman@angdalaskolor.se Åk 2
Christina Persson 040-678 33 82 christina.persson@angdalaskolor.se Åk 2
Magnus Bergdahl 040-678 33 82 magnus.bergdahl@angdalaskolor.se Åk 3
Linda Nagel 040-678 33 82 linda.nagel@angdalaskolor.se Åk 3
Emma Rantzén 040-678 33 82 emma.rantzen@angdalaskolor.se Matteresurs F-3
Maria Möllerström 040-678 33 82 maria.mollerstrom@angdalaskolor.se Elevassistent
Susanne Wihlborg 040-678 33 82 suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Ingela Ekelund 040-678 33 83 ingela.ekelund@angdalaskolor.se Åk 4
Bodil Wernquist 040-678 33 83 bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 4
Helena Kondrup Nord 040-678 33 83 helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 5
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 5
Mattias Andersson 040-678 33 81 mattias.andersson@angdalaskolor.se Åk 5 och idrott
Jenny Malmhagen 040-678 33 70 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se åk 4 och 5
Marita Svärd 040-678 33 83 marita.svard@angdalaskolor.se Åk 6
Sara Granquist 040-678 33 83 sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 6
Pernilla Bohm 040-678 33 70 pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 Hemkunskap och Engelska
Pelle Bohm 040-678 33 83 pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 och Trä/Metallslöjd
Jesper Ekenberg 040-678 33 83 jesper.ekenberg@angdalaskolor.se Resurs åk 4-6
Micke Larsén 040-678 33 83 micke@mickelarsen.se Musik F-3
Lina Andersson 040 - 678 33 70 lina.andersson@angdalaskolor.se Engelska
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Spanska och Svenska
Belen Palm 040-678 33 70 belen.palm@angdalaskolor.se Spanska
Anette Ranebro-Terman 040-678 33 79 anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Franska och Svenska
Jakob Järpvall 040-678 33 70 jakob.jarpvall@angdalaskolor.se Svenska (föräldraledig)
Magnus Terman 040-45 91 72 magnus.terman@angdalaskolor.se NO och Matte
Kristina Andersson 040-459171 kristina.andersson@angdalaskolor.se NO och Matte
Jonas Terman 040 - 459171 jonas.terman@angdalaskolor.se NO och Matte
Gustaf Granborg 040-678 33 79 gustaf.granborg@angdalaskolor.se SO
Christer Wahlqvist christer.dahlqvist@angdalaskolor.se Trä/Metalljslöjd Fredagar
Sebastian Nilsson 040 - 459171 Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se Idrott
Carin Lundgren 040-678 33 70 carin.lundgren@angdalaskolor.se Textilslöjd
Friedegard Nihlén 040-459171 friedegard.nihlen@angdalaskolor.se Tyska
Petra Popper 040-678 33 70 petra.popper@angdalaskolor.se Engelska
Dennis Ekelund dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Paula Lönnquist 040-678 33 84 paula.lonnquist@angdalaskolor.se Bild och Storfritids
Petri Soikkeli 040-678 33 83 petri.soikkeli@angdalaskolor.se Musik
Liz Liljegren 040-678 33 82 liz.lijegren@angdalaskolor.se Lillfritids
Ellen Kristensson 040-678 33 82 ellen.kristensson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Sara Rosenquist 040-678 33 77 sara.rosenquist@angdalaskolor.se Mellanfritids
Nicklas Rödlund 040-678 33 77 nicklas.rodlund@angdalaskolor.se Mellanfritids
Ann Jeppsson 040-678 33 77 ann.jeppsson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Eva Samnegård eva.samnegard@angdalaskolor.se Mellanfritids
Catja Tonberg 040-678 33 77 catja.tonberg@angdalaskolor.se Mellanfritids
Ola Nilsson 040-678 33 77 ola.nilsson@angdalaskolor.se Elevassistent, Storfritids
George Doggart 040-678 33 84 george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Eva Holmberg 040-678 33 84 eva.holmberg@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Noureddineson 040-678 33 84 alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Storfritids, elevassistent
Gunilla Dahlgren 040-6783377 gunilla.dahlgren@angdalaskolor.se Mellanfritids, elevassistent
Förskola / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Anki Hansson 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Susan Nilsson 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Jeantette Djerf 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Pia Bergström 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Linda Hylén 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Anna Ahlinder 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Therese Mattsson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Karolin Larsson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Ingela Mårtensson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Resurs
Eva Wiking 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Helen Andersson 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingrid Nilsson Tilly 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Jeanette de Hooge 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingbritt Stand 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Carina Lindström Folker 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Christina Hogstadius 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Annika Remmhagen 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Emina Kadic 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Karin Nilsson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Monica Hansell Persson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Köket / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Magnus Holmberg 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köksansvarig, Förskolan
Mantas Sliazas 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köket, Förskolan
Anders Hansson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köksansvarig, Skolan
Jeanette Olsson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Sandra Grubyte 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Gisela Andersson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Administration / Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Elsy Andersson 040-678 33 87 elsy.andersson@angdalaskolor.se Rektor
Jesper Hansson 040-678 33 73 jesper.hansson@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Robert Rydén 040-678 33 89 robert.ryden@angdalaskolor.se Personalansvarig och Förskolechef
Anna Aspelund 0708-193985 anna.aspelund@angdalaskolor.se Specialpedagog
Alex Nikolaidis 0708-193985 alex.nikolaidis@angdalaskolor.se Specialpedagog
Maura Persson 0708-193985 maura.persson@angdalskolor.se Specialpedagog
Susanne Bergquist 0705-509556 susanne.bergquist@angdalaskolor.se Bibliotekarie
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Jenny Jalvelius 040-459172 jenny.jalvelius@angdalaskolor.se Kurator
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog
Gunilla Serebrink 040-425655 Gunilla.L.Serebrink@vellinge.se Studie och yrkesvägledare
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Helena Hallberg 040-678 33 82 helena.hallberg@angdalaskolor.se Förskoleklass
Eva Linde 040-678 33 82 eva.linde@angdalaskolor.se Förskoleklass och Lillfritids
Lisa Toft 040-678 33 82 lisa.toft@angdalaskolor.se Förskoleklass
Åsa Tedestål 040-678 33 82 asa.tedestal@angdalaskolor.se Åk 1
Paula Vallenback 040-678 33 82 paula.vallenback@angdalaskolor.se Åk 1
Ameli Hjertman 040-678 33 82 ameli.hjertman@angdalaskolor.se Åk 2
Christina Persson 040-678 33 82 christina.persson@angdalaskolor.se Åk 2
Magnus Bergdahl 040-678 33 82 magnus.bergdahl@angdalaskolor.se Åk 3
Linda Nagel 040-678 33 82 linda.nagel@angdalaskolor.se Åk 3
Emma Rantzén 040-678 33 82 emma.rantzen@angdalaskolor.se Matteresurs F-3
Maria Möllerström 040-678 33 82 maria.mollerstrom@angdalaskolor.se Elevassistent
Susanne Wihlborg 040-678 33 82 suzie.wihlborg@hotmail.com Elevassistent
Ingela Ekelund 040-678 33 83 ingela.ekelund@angdalaskolor.se Åk 4
Bodil Wernquist 040-678 33 83 bodil.wernquist@angdalaskolor.se Åk 4
Helena Kondrup Nord 040-678 33 83 helena.kondrup-nord@angdalaskolor.se Åk 5
Emma Molin 040-678 33 83 emma.molin@angdalaskolor.se Åk 5
Mattias Andersson 040-678 33 81 mattias.andersson@angdalaskolor.se Åk 5 och idrott
Jenny Malmhagen 040-678 33 70 jenny.malmhagen@angdalaskolor.se åk 4 och 5
Marita Svärd 040-678 33 83 marita.svard@angdalaskolor.se Åk 6
Sara Granquist 040-678 33 83 sara.granquist@angdalaskolor.se Åk 6
Pernilla Bohm 040-678 33 70 pernilla.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 Hemkunskap och Engelska
Pelle Bohm 040-678 33 83 pelle.bohm@angdalaskolor.se Åk 6 och Trä/Metallslöjd
Jesper Ekenberg 040-678 33 83 jesper.ekenberg@angdalaskolor.se Resurs åk 4-6
Micke Larsén 040-678 33 83 micke@mickelarsen.se Musik F-3
Lina Andersson 040 - 678 33 70 lina.andersson@angdalaskolor.se Engelska
Louise Cederquist 040-678 33 79 louise.cederquist@angdalaskolor.se Spanska och Svenska
Belen Palm 040-678 33 70 belen.palm@angdalaskolor.se Spanska
Anette Ranebro-Terman 040-678 33 79 anette.ranebro-terman@angdalaskolor.se Franska och Svenska
Jakob Järpvall 040-678 33 70 jakob.jarpvall@angdalaskolor.se Svenska (föräldraledig)
Magnus Terman 040-45 91 72 magnus.terman@angdalaskolor.se NO och Matte
Kristina Andersson 040-459171 kristina.andersson@angdalaskolor.se NO och Matte
Jonas Terman 040 - 459171 jonas.terman@angdalaskolor.se NO och Matte
Gustaf Granborg 040-678 33 79 gustaf.granborg@angdalaskolor.se SO
Christer Wahlqvist christer.dahlqvist@angdalaskolor.se Trä/Metalljslöjd Fredagar
Sebastian Nilsson 040 - 459171 Sebastian.Nilsson@angdalaskolor.se Idrott
Carin Lundgren 040-678 33 70 carin.lundgren@angdalaskolor.se Textilslöjd
Friedegard Nihlén 040-459171 friedegard.nihlen@angdalaskolor.se Tyska
Petra Popper 040-678 33 70 petra.popper@angdalaskolor.se Engelska
Dennis Ekelund dennis.ekelund@angdalaskolor.se Bild och IKT
Paula Lönnquist 040-678 33 84 paula.lonnquist@angdalaskolor.se Bild och Storfritids
Petri Soikkeli 040-678 33 83 petri.soikkeli@angdalaskolor.se Musik
Liz Liljegren 040-678 33 82 liz.lijegren@angdalaskolor.se Lillfritids
Ellen Kristensson 040-678 33 82 ellen.kristensson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Sara Rosenquist 040-678 33 77 sara.rosenquist@angdalaskolor.se Mellanfritids
Nicklas Rödlund 040-678 33 77 nicklas.rodlund@angdalaskolor.se Mellanfritids
Ann Jeppsson 040-678 33 77 ann.jeppsson@angdalaskolor.se Mellanfritids
Eva Samnegård eva.samnegard@angdalaskolor.se Mellanfritids
Catja Tonberg 040-678 33 77 catja.tonberg@angdalaskolor.se Mellanfritids
Ola Nilsson 040-678 33 77 ola.nilsson@angdalaskolor.se Elevassistent, Storfritids
George Doggart 040-678 33 84 george.doggart@angdalaskolor.se Storfritids
Eva Holmberg 040-678 33 84 eva.holmberg@angdalaskolor.se Storfritids
Alexander Noureddineson 040-678 33 84 alexander.noureddineson@angdalaskolor.se Storfritids, elevassistent
Gunilla Dahlgren 040-6783377 gunilla.dahlgren@angdalaskolor.se Mellanfritids, elevassistent
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Anki Hansson 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Susan Nilsson 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Jeantette Djerf 040-678 33 72 solen@angdalaskolor.se Solen
Pia Bergström 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Linda Hylén 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Anna Ahlinder 040-678 33 74 stjarnan@angdalaskolor.se Stjärnan
Therese Mattsson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Karolin Larsson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Ingela Mårtensson 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Resurs
Eva Wiking 040-678 33 76 manen@angdalaskolor.se Månen
Helen Andersson 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingrid Nilsson Tilly 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Jeanette de Hooge 040-678 33 74 galaxen@angdalaskolor.se Galaxen
Ingbritt Stand 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Carina Lindström Folker 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Christina Hogstadius 040-678 33 76 planeten@angdalaskolor.se Planeten
Annika Remmhagen 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Emina Kadic 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Karin Nilsson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Monica Hansell Persson 040-678 33 72 jorden@angdalaskolor.se Jorden
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Magnus Holmberg 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köksansvarig, Förskolan
Mantas Sliazas 040-678 33 88 koket.forskola@angdalaskolor.se Köket, Förskolan
Anders Hansson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köksansvarig, Skolan
Jeanette Olsson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Sandra Grubyte 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Gisela Andersson 040-678 33 78 koket.skola@angdalaskolor.se Köket, Skolan
Personal
Namn Kontakt1 Kontakt2 Område
Elsy Andersson 040-678 33 87 elsy.andersson@angdalaskolor.se Rektor
Jesper Hansson 040-678 33 73 jesper.hansson@angdalaskolor.se Biträdande rektor
Robert Rydén 040-678 33 89 robert.ryden@angdalaskolor.se Personalansvarig och Förskolechef
Anna Aspelund 0708-193985 anna.aspelund@angdalaskolor.se Specialpedagog
Alex Nikolaidis 0708-193985 alex.nikolaidis@angdalaskolor.se Specialpedagog
Maura Persson 0708-193985 maura.persson@angdalskolor.se Specialpedagog
Susanne Bergquist 0705-509556 susanne.bergquist@angdalaskolor.se Bibliotekarie
Christer Wollin 040-678 33 86 christer.wollin@angdalaskolor.se Vaktmästare
Annika Bramsved Jönsson 040-678 33 80 annika.bramsved-jonsson@angdalaskolor.se Skolsköterska
Jenny Jalvelius 040-459172 jenny.jalvelius@angdalaskolor.se Kurator
Åsa Åbjörnsson 040-459172 asa.abjornsson@angdalaskolor.se Skolpsykolog
Gunilla Serebrink 040-425655 Gunilla.L.Serebrink@vellinge.se Studie och yrkesvägledare